firstcow
FIRST COW
Dinsdag 5okt21 
Poorterij: 20:15 uur
Duur: 122 minuten
Regie: Kelly Richardts
Met: John Magaro, Orion Lee
 
kom hier dat ik u kus
KOM HIER DAT IK U KUS
Duur: 100 minuten
Regie: Sabine Lubbe Bakker en Niels van Koevorden
Met: Tanya Zabarylo, Tom Vermeir, Stefan Perceval, Wine Dierickx
widowofsilence
WIDOW OF SILENCE
Dinsdag 21sep21 (zonder pauze)
Poorterij: 20:15 uur
Duur: 85 minuten
Regie: Praveen Morchhale
Met: Ajay Chourey, Shilpi Marwaha, Bilal Ahmad
nomadland
NOMADLAND
Dinsdag 14sep21  (zonder pauze)  
Poorterij: 20:15 uur
Duur: 108 minuten 
Regie: Chloé Zhao
Met: Frances McDormand
gunda
GUNDA
Dinsdag 7sep21 (zonder pauze)  
Poorterij: 20:15 uur
Duur: 93 minuten 
Regie: Victor Kossakovsky 

Godexists

GOD EXISTS, HER NAME IS PETRUNYA

Dinsdag 29 september (zonder pauze)
20:15 uur
Poorterij
Duur: 100 minuten

Regie: Teona Strugar Mitevska
Met: Zorica Nusheva, Labina Mitevska, Stefan Vujisic

Aperfectnormalfamily

A PERFECTLY NORMAL FAMILY
Dinsdag 22 september (zonder pauze)
20:15 uur
Poorterij
Duur: 97 minuten

Regie: Malou Reymann
Met: Mikkel Boe Følsgaard Neel Rønholt Kaya Toft Loholt

Proxima
PROXIMA
Dinsdag 15 september (zonder pauze) 20:15 uur
Poorterij
Duur: 107 minuten
Regie: Alice Winocour
Cast: Eva Green, Matt Dillon, Lars Eidinger

GLI ANNI PI BELLIGLI ANNI PIU BELLI

Dinsdag 8 september (zonder pauze)
20:15 uur
Poorterij
Duur: 129 minuten

Regie: Gabriele Muccino
Met: Pierfrancesco Favino, Kim Rossi Stuart, Claudio Santamaria

aunomdelaterreAU NOM DE LA TERRE

Dinsdag 24 maart, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 103 minuten

Regie: Edouard Bergeon
Met: Guillaume Canet, Veerle Baetens, Anthony Bajon, Rufus, Raffin Melanie, Samir Guesmie

beentjesDE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD

Dinsdag 23 juni (3 voorstellingen zonder pauze)
10:30 uur
14:30 uur
20:15 uur
Poorterij
Duur: 103 minuten

Met: Herman Finkers, Johanna ter Steege, Annie Beumers, Leonie ter Braak

 

honeylandHONEYLAND

Dinsdag 10 maart, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 87 minuten (zonder pauze)
Regie: Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
Met: Imker Hatidze Muratova

Documentaire

bombshellBOMBSHELL

Dinsdag 3 maart, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 108 minuten
Met:Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman, John Lithgow, Connie Britton, Mark Duplass
 
 

hors normesHORS NORMES

Dinsdag 18 februari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 114 minuten

Regie: Olivier Nakache en Éric Toledano
Met: Vincent Cassel, Reda Kateb, Bryan Mialoundama, Marco Locatelli, Benjamin Lesieur, Hélène Vincent.

solongmysonSO LONG, MY SON

ZONDAG 16 februari 2019, 14.30 uur
punaisePoorterij
Duur: 185 minuten

Regie: Xiaoshuai Wang
Met: Jingchun Wang, Mei Yong, Liya Ai, Xi Qi, Jiang Du, Cheng Xu, Jingjing Li

parasitePARASITE

Dinsdag 11 februari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 131 minuten

Regie: Bong Joon-ho
Met: Met Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Choi Woo-shik, Chang Hyae-jin.

j ai perdu mon corpsJ’AI PERDU MON CORPS

Dinsdag 11 februari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 81 minuten

Regie: Jérémy Clapin
Met: Victoire Du Bois, Hakim Faris, Patrick d'Assumçao

 

the invisible life of euridice gusmaoTHE INVISIBLE LIFE OF EURÍDICE GUSMÃO

Dinsdag 4 februari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 139 minuten

Regie: Karim Aïnouz
Met: Carol Duarte, Julia Stockler, Fernanda Montenegro

 

labelleepoque2LA BELLE EPOQUE

Dinsdag 28 januari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 115 minuten

Regie: Nicolas Bedos.
Met: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant

judyJUDY

Dinsdag 14 januari, 20.15 uur
Poorterij
Duur: 118 minuten

Regie: Rupert Goold
Met: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock